Ikmēneša maksājums no 6.74 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BRENTWOOD 36

298,00 ar PVN

Apaļš ozolkoka kafijas galdiņš ar izliektām kājām. 82x82x36

Nav noliktavā

Apraksts

Apaļš kafijas galdiņš ar trim izliektām kājām.

MATERIĀLS: virsma izgatavota no biezas (38 mm), apaļas (81 cm) ozolkoka finierētas plātnes (PLP38), kājas –  no ozola masīvkoka (36 cm). Viss pārklāts ar caurspīdīgu laku. Galds tiek piegādāts jau salikts. Var kombinēt ar “Brentwood 55”.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 82, platums 82, augstums 36 cm; 17 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 17 kg
Dimensijas 82 × 82 × 36 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…