E-Veikala pasūtījumu izpildīšana

  1. Pasūtījumu izpildes laiki katram klientam tiek precizēti individuāli pēc pirkuma noformēšanas, vai pirms pasūtījuma veikšanas jautājot mums caur e-pastu info@akcenti.lv
  2. Pasūtījumi tiek ražoti un gatavoti pēc pasūtījuma apmaksas.
  3. Produktiem ar norādi – uz pasūtījumu – gaidīšanas laiks no 1 līdz 6 nedēļām, atkarībā no produkta veida, daudzuma un specifikācijas, lai noskaidrotu precīzu piegādes laiku, sazināties ar mums ar augstāk minēto kontaktu palīdzību.

E-Veikala pasūtījumu saņemšana

  1. E-Veikalos veiktos pasūtījumus var saņemt ar piegādi, kuru nodrošina mūsu sadarbības partneri, piegādes termiņi saskaņā ar piegādātaju.
  2. E-Veikalos veiktos pasūtījumus var saņemt mūsu salonā – Krišjāņa Barona ielā 130-K7, Rīga, LV-1012
  3. E-Veikalos veiktos pasūtījumus piegādes un montāzas veicam pēc iepriekšējās vienošanās, sazinoties ar klientiem un par cenām iepriekš vienojoties. Lai uzzinātu cenu lūdzu sazināties ar mums info@akcenti.lv

SIA ”Akcenti” ir eiropas vadošo apgaismojuma, mēbeļu un aksesuāri pārstāvis un piedāvā iegādāties preces pa tiešo no ražotājiem, noliktavas atlikums netiek glabāts. Vairums preces tiek izgatavotas tikai pēc pasūtījuma vai arī pieejamas ražotāju noliktavās.