Ikmēneša maksājums no 8.55 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BEXLEYHEATH (venge)

380,00 ar PVN

Ozolkoka kafijas galdiņš venge tonī. 115x60x38

Noliktavā 15 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Kafijas galdiņš, kura dizainā akcents likts uz tā kājām.

MATERIĀLS: izgatavots no taisnstūrveida ozolkoka finierētas plātnes (PLP23) ar ozola masīvkoka rāmi un kājām (34×34 mm). Viss beicēts venge krāsā un pārklāts ar caurspīdīgu laku (spīdums 20%).

IZMĒRS: augstums zem galda ir 35,8 cm, kopējais izmērs – garums 115, platums 60, augstums 38 cm; 14 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 14 kg
Dimensijas 60 × 115 × 38 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…