Ikmēneša maksājums no 12.56 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

DRUM 42

557,00 ar PVN

Apaļš ozolkoka galdiņš. 83x83x42

Noliktavā 4 prece/-es

Plānotā piegāde 05. augusts 2024
SKU: 103221001013 Kategorijas: , , ,

Apraksts

Angļu dizainera Leonarda Pfeifera izstrādātais apaļais kafijas galdiņš “Drum” piešķirs telpai mūsdienīgu skatu. Atšķirībā no citiem bungu dizaina galdiem, “Drum” korpuss, veidots no līstītēm, ir caurspīdīgs, tādejādi mēbele kļūst vizuāli gaisīgāka, vieglāka. Var kombinēt kopā ar šaurāku un augstāku “Drum”, kas var kalpot arī kā atsevišķs sānu galdiņš.

MATERIĀLS: virsma un pamatne ir izgatavotas no ozola finierējuma (MDF34), visas rāmja līstes – no ozola masīvkoka. Viss pārklāts ar caurspīdīgu laku. Piegādāts tiek jau saliktā veidā.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 83, platums 83, augstums 42 cm; 20 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 20 kg
Dimensijas 83 × 83 × 42 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…