Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 8.54 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Drum 42

379,00 ar PVN

Apaļš, bungu dizaina kafijas galdiņš, izmantojams divos līmeņos, izgatavots no ozolkoka. 83x83x42 cm

Nav noliktavā

Apraksts

Apaļais kafijas galdiņš “Drum” piešķirs telpai mūsdienīgu skatu. Atšķirībā no citiem bungu dizaina galdiem, “Drum” korpuss ir caurspīdīgs, tādejādi tas mēbeli padara nedaudz vizuāli gaisīgāku un intriģējošāku. Izmēros “Drum” galdiņš ir pietiekami neliels, lai iekļautos jebkuras telpas interjerā un vienlaikus pietiekami “liels”, lai tā dizains telpā ienestu papildinājumu un galdiņš būtu arī funkcionāls.

MATERIĀLS: virsma un pamatne, kas izmantojamas kā galdiņa virsmas, izgatavotas no ozola finierējuma (MDF34), visas rāmja līstes – no ozola masīvkoka. Var kombinēt kopā ar “Drum 42” sānu galdiņu! Piegādāts tiek jau saliktā veidā.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs  83x83x42 cm, 20 kg.

 

 


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 20 kg
Dimensijas 83 × 83 × 42 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…