Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 6.72 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Camden Herringbone

299,00 ar PVN

Apaļš ozolkoka kafijas galdiņš ar skujiņas raksta apdruku. 80x80x45 cm

Nav noliktavā

Apraksts

Dāņu dizaineru no “Says Who” dizaina biroja radītās “Camden” sērijas mēbeles izceļ mūsdienīgs modernā stila pavērsiens – tīro, skaidro, daļēji tradicionālo mēbeles dizainu papildina tintes apdrukas raksts. Akcentēti noformētā fasāde raisa interesi un piešķirs telpai pārdomāta dizaina iespaidu. Apaļš kafijas galdiņš ar skujiņas raksta apdruku, virsma – dabīga ozolkoka krāsā, kājas – melns masīvkoks.

MATERIĀLS: virsma (2,5 cm bieza) izgatavota no  finierēta ozolkoka (PLP25), uz tās ir melna tintes apdruka skujiņas rakstā, viss pārklāts ar caurspīdīgu laku (spīdums 10%). Sakrustotās kājas izgatavots no bērza masīvkoka (3,5×3,5 cm), beicētas melnas un pārklātas ar caurspīdīgu matētu laku. Svara ierobežojums: 25kg.

IZMĒRS: augstums zem galda: 42cm,  galda kopējais izmērs: 80x80x45 cm, 13 kg.

 

“Camden” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Camden” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 13 kg
Dimensijas 80 × 80 × 45 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…