Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 11.92 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Avon Strata

530,00 ar PVN

Daļēji atvērts ozolkoka grāmatplaukts ar krāsu kompozīcijas “Strata” toņos krāsotām durvīm. 65x35x191 cm

Noliktavā 6 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Daļu savu mantu varēsiet paslēpt aiz durtiņām, daļā plauktu demonstrēt savus iecienītākos dekoratīvos priekšmetus. Izvēlētā krāsu kombinācija ir mierīga un ziemeļnieciska.

MATERIĀLS: PLP23, PLP16, MDF16, saplāksnis, masīvkoks. Rāmis izgatavots no  finierētas ozolkoka skaidu plātnes, pamatne no ozola saplākšņa. Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar caurspīdīgu laku (spīdums 20%). Plauktu durvis un aizmugurējā siena izgatavota no kokšķiedru plātnes (MDF16), krāsotas daudzkrāsu: melna, zila, balta, pelēka – krāsu kombinācijā “Strata” (PU krāsa, spīdums 20%). Durvju eņģes un visa furnitūra izgatavota no metāla. Plaukts obligāti ir jāpiestiprina pie sienas! Plaukta montāžā – viegla.

IZMĒRI: plaukta korpuss sadalīts četrās daļās, katra daļa 40 cm augstumā. Platumā plaukts ir sadalīts divās daļās: atvērtā un slēgtā durvju sekcijā; platums aiz durvīm ir 40 cm, atvērtās daļas –  19,5 cm.  Grāmatu skapis ir 35 cm dziļš. Augstums starp grīdu un pamatni ir 15 cm. Plaukta kopējais izmērs: 65x35x191 cm, 40 kg.

 

“Avon” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Avon” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 40 kg
Dimensijas 35 × 65 × 191 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

, ,

Jums arī varētu patikt…