Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 8.81 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Bau (riekstkoks)

392,00 ar PVN

Interesanta dizaina ozolkoka rakstāmgalds ar riekstkoka tonī. 140x70x75 cm

Noliktavā 11 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Klasiska, bet vienlaikus nedaudz izaicinoša jeb intriģējoša dizaina rakstāmgalds – starptautiski atzītā ukraiņu dizainera Pāvela Vetrova darbs!

MATERIĀLS: virsma izgatavota ar ozolkoka finierējuma skaidu plātnes (PLP 29 mm), kājas – gan vienā pusē esošā tradicionālā, gan otrā pusē platā ar apļa izgrebumu –  izgatavotas no ozola masīvkoka, to augstums 65 cm. Galda vidū iestrādāta atvilktne ar kluso/ mīksto aizvēršanas sistēmu. Viss galds ir beicēts līdz valrieksta tonim. Telpas interjerā var kombinē kopā ar identiska dizaina grāmatu plauktu “Bau”.

IZMĒRS: 140x70x75cm, 34 kg.

 

“Bau” ir neliela mēbeļu jeb precīzāk – kafijas galdiņu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Bau” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 34 kg
Dimensijas 70 × 140 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…