Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 10.85 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Bau

483,00 ar PVN

Interesanta dizaina ozolkoka plaukts. 64x40x160 cm

Noliktavā 5 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Klasiska, bet vienlaikus nedaudz izaicinoša jeb intriģējoša dizaina plaukts – starptautiski atzītā ukraiņu dizainera Pāvela Vetrova darbs!

MATERIĀLS: izgatavots no finierēta ozolkoka – PLP23, MDF. Ja plaukta viena sānu mala ir klasiski slēgta, tad otru caurvij četri apļi ar 23 cm diametru.  Telpā var komplektēt kopā ar identiska dizaina rakstāmgaldu!

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs 70x40x160 cm, 74 kg.

 

  “Bau” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Bau”, redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 74 kg
Dimensijas 40 × 70 × 160 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…