Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 15.75 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Avon

701,00 ar PVN

Vitrīnas skapis/ bufete – ozolkoka korpuss, krāsotas aizmugures un starpsienas, masīvkoka kājas. Rūdīts stikls masīvkoka durvju rāmī. 88x40x165 cm

Noliktavā 14 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Piešķiriet skaistu, intriģējošu un drosmīgu izskatu jebkurai jūsu mājas telpai, izmantojot “Avon” vitrīnas skapi. Ozolkoka elegantā rāmī ierāmētas stikla durvis, zilzaļa tirkīza siena un daudz vietas uzglabāt gan smalkus porcelāna traukus, gan grāmatas, gan citas vajadzīgas lietas.

MATERIĀLS: korpuss izgatavots no finierēta ozolkoka (PLP16), starpsienas un aizmugurējā siena no krāsota (zaļi zila krāsa RAL5021, spīdums 25%) saplākšņa, kājas (h41 cm) – no ozola masīvkoka.  Arī durvju rāmis izgatavots no ozola masīvkoka (4 cm plats) ar rūtīs iestrādātu rūdītu stiklu. Visas ozola apdares virsmas pārklātas ar caurspīdīgu laku (spīdums 25%). Metāla rokturi (40×4,5×3 cm) krāsoti ar zaļi zilu pulverkrāsu (RAL5021, spīdums 30%).

IZMĒRS: augstums zem skapja ~33cm, bufetes kopējais izmērs: 88x40x165 cm, 55 kg.

 

“Avon” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Avon” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 55 kg
Dimensijas 40 × 88 × 165 cm
Ražotājs

Materiāls

, ,

Krāsa

, ,

Jums arī varētu patikt…