Ikmēneša maksājums no 4.10 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

ARTY TRIANGLE 50

182,00 ar PVN

Ozolkoka galds ar tintes apdruku uz virsmas un melnām metāla kājām. 50x50x45

Noliktavā 20 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Ozolkoka galds ar metāla kājām. Mūsdienīgs modernā stila pavērsiens – tīrās, skaidrās mēbeles līnijas apvienotas ar mazliet izaicinošo tintes apdruku uz koka virsmas!

MATERIĀLS: virsma izgatavota no finierēta ozolkoka (PLP19) D70 cm ar melnas tintes apdrukātu rakstu – savienoti trīsstūri. Dūmota ozola galda apmale. Galda virsma, arī tintes apdruka, lai aizsargātu no nodiluma, ir pārklāta ar baltu, caurspīdīgu laku. Kājas (H38 cm, D 2,5 cm), izgatavotas no tērauda caurules, kas krāsota ar melnu, matētu pulverkrāsu, plastmasas grīdas aizsargvāciņi uz kāju galiem.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 50, platums 50, augstums 45 cm; 5 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 4 kg
Dimensijas 50 × 50 × 45 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…