Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 5.60 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Slussen

249,00 ar PVN

Viegli kopjams apavu plaukts no ozola masīvkoka un tērauda. 100x38x30 cm

Noliktavā 24 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Mūsdienīgs, viegli kopjams apavu plaukts, ko var izmantot arī par solu priekšnamam. Tas spēs vienlaikus glabāt 8 apavu pārus.

MATERIĀLS: ozola masīvkoka rāmis (22 mm) pārklāts ar balinātu laku (spīdums 10%). Virsmas no melnas (RAL9005, spīdums 20%) pulverkrāsotas tērauda caurules (d 25 mm). Attālums starp augšējo un apakšējo līmeni ir 23 cm. Piegādāts tiek jau samontēts.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs: 100x38x30 cm, 14.5 kg.

 

“Slussen” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Slussen” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 14,5 kg
Dimensijas 38 × 100 × 30 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…