Ikmēneša maksājums no 13.06 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Tripod Entry

581,00 ar PVN

Priekšnama komplekts ar pakaramo, mantu atvilktni un spoguli. 149x54x180 cm

Noliktavā 8 prece/-es

Plānotā piegāde 11. oktobris 2023

Apraksts

Ozolkoka priekšnama komplekts ar pakaramo, atvilktni un spoguli.

MATERIĀLS: izgatavots no ozola masīvkoka. Solā iestrādāta viena atvilktne, kuras iekšējie izmēri ir W84D38H14 cm. Spogulis ir 4 mm biezs ar drošības plēvi aiz muguras. Atvilktnes rokturis ir izgatavots no dabīgas ādas. Aiz spoguļa ir divi pakaramie drēbēm. Komplekts noteikti jāpiestiprina pie sienas! Sienas stiprinājumi – dībeļi un skrūves – komplektā nav iekļauti. Produkta montāža: vidēji sarežģīta, ieteicams to veikts diviem cilvēkiem.

IZMĒRS: komplekta kopējais izmērs: 149x54x180 cm, 52 kg.

 

* “Tripod Entry” dizains: Karloss Gidžarro, Spānija. Viņa radīto mēbeļu stilam raksturīgs minimālistikā skandināvu dizaina apvienojums ar Dienvideiropai raksturīgo dzīves svinēšanu.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 52 kg
Dimensijas 54 × 149 × 180 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…