Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 4.05 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Kensal Colour

180,00 ar PVN

Balta krāsota melamīna divu līmeņu sānu galds ar ozola masīvkoka kājām. 55x55x55 cm

Noliktavā 14 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Šis skandināvu stila mazais sānu galds ir noderīga mēbele jūsu viesistabā vai arī līdzās gultai. Divu līmeņu sānu galds divās krāsās: vēsi baltais ar silto, dabisko koka brūngano…

MATERIĀLS: virsmas izgatavotas no finierēta ozolkoka – MDF22, MDF16, kas krāsots baltā krāsā, kājas izgatavotas no ozola masīvkoka.

IZMĒRS: apakšējā plaukta augstums no zemes 15 cm, galda kopējais izmērs: 55x55x55 cm, 7 kg.

 

“Kensal” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Kensal” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 7 kg
Dimensijas 55 × 55 × 55 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…