Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 3.89 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

RAYBURN (hromētas kājas)

173,00 ar PVN

Ozolkoka naktsskapītis ar hromētām kājām.40x30x58

Apraksts

Dizaina naktsskapītis vai plaukts “Rayburn” no ozolkoka ar hromētām kājām.

MATERIĀLS: korpuss izgatavots no finierēta ozolkoka – PLP16, MDF, kājas –  hromēts tērauds. Produkta montāža: vienkārša.

IZMĒRS: kāju augstums – 33 cm, kopējais augstums – 58 cm, mantu uzglabāšanas vieta ir 40 cm gara un 25 cm augsta; kopējais izmērs – garums 40, platums 30, augstums 58 cm; 8 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Rayburn” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Rayburn” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 8 kg
Dimensijas 30 × 40 × 58 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…