NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 8.26 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Efit

368,00 ar PVN

Iepazīsti krēsla “Efit” iespējas un savu variantu izvēlies šeit:

Paredzamais piegādes laiks 01. februāris 2024
SKU: Nav pieejams , Birkas:

Apraksts

Darba krēsla “Efit” rašanos ir iedvesmojusi jaunība, proti, jaunās paaudzes daudzpusība un pielāgošana darba tirgum. Krēsla adresēts  – aktīvi ļaudis, kuri ne tikai vēlas dizainu, komfortu un ergonomiku, bet arī sēdmēbeli ar raksturu un izteiksmīgu estētiku. “Efit” ir ideāls risinājums ilgsēdošam darbam, jo tā sēdes daļa veicina līdzsvarotu svara sadalījumu un tas panākts, sēdē izmantojot augstas elastības poliuretāna putas ar iebūvētām gaisa kabatām. Inovatīvais atzveltnes dizains, kas izgatavots no polipropilēna un stikla šķiedrām,  pielāgojas sēdētāja kustībām – iebūvēta muguras balsta automātiska regulēšana, kas palīdz nodrošināt augstu komforta līmeni. Krēsla ražotājs ir starptautiski godalgotais darba/ publiskās vides mēbeļu radītājs “Actiu” (inovatīvi, dabai draudzīgi un ilgmūžīgi produkti)!

Internetveikalā “Efit” nopērkams ar plastmasas lamināta (elastīga polipropilēna membrāna) atzveltni, salonā iespējams pasūtīt ar auduma (polsterētu) atzveltni, kā arī izvēlēties dažādas tehniskās konfigurācijas.

Darba krēsls “Efit”:

  • 2D roku balsti;
  • regulējama atzveltne un muguras balsts.

 

* Par citām tā dizainiskajām, krāsu un tehniskajām iespējam, lūdzu, sazinieties ar mums! 

** Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! 

Papildu informācija

Rāmja krāsa

Balts, Melns

Auduma krāsa

Melns, Pelēks, Zils, Zaļš, Dzeltens, Sarkans, Tirkīza

Ražotājs

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.