Ikmēneša maksājums no 19.72 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

TNK Flex High

875,00 ar PVN

“TNK Flex” – tava otrā āda!  Iepazīsti tā iespējas un izveido, izvēlies savu krēslu šeit:

Paredzamais piegādes laiks 23. septembris 2024
SKU: Nav pieejams Kategorijas: , Birkas:

Apraksts

Gudrais darba krēsls “TNK Flex” būs Jūsu otrā āda! Krēsls intuitīvi sajūt sēdētāja vajadzības un, paredzot cilvēka ķermeņa kinētisko enerģiju, tam pielāgojas. Radot šo krēslu, dizainers Mareselo Alegre, sadarbībā ar inovatīvo ražotni “Actiu”, sasnieguši divus fundamentālus mērķus: ergonomiskajā dizainā iekļāvuši gan atbalstu sēdētājam, gan cilvēka spēju iedarboties uz sēdmēbeli! Lietotājam daļa no regulējošajām funkcijām pašam nav manuāli jāaktivizē, piemēram, “gudrā atzveltne”, sēdētajam kustoties, elastīgi kustās līdzi uz visām pusēm, lai beigās atgrieztos sākotnējā pozīcijā. Pilnīga pārvietošanās/ kustību brīvību sēdus stāvoklī,  tai pat laikā vienmērīgi saglabājot pareizu ergonomiku.

Unikālā krēsla “TNK Flex” veiktspēja ir sertificēta intensīvai lietošanai 24 stundas diennaktī – ideāli piemērots tiem, kas lielāko dienas daļu strādā sēžot un vēlas justies ērti! “TNK Flex” ir  vairākas arhitektūras un dizaina balvas un, arī tā ražotājs ir starptautiski godalgotais darba/ publiskās vides mēbeļu radītājs “Actiu” (inovatīvi, dabai draudzīgi un ilgmūžīgi produkti)!

Darba krēsls “TNK Flex” ar augsto atzveltni un galvas balstu:

  • 1D regulējami roku balsti;
  • regulējams jostas daļas balsts;
  • regulējama atzveltne, sēde;
  • elastīgs muguras balsts, kas kustās līdzi ķermenim.

 

* Par citām tā dizainiskajām, krāsu un tehniskajām iespējam, lūdzu, sazinieties ar mums! 

** Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! 

Papildu informācija

Rāmja krāsa

Balts, Melns

Ražotājs

Auduma krāsa

Melns, Pelēks, Zils, Zaļš, Sarkans, Dzeltens, Tirkīza

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.