Ikmēneša maksājums no 4.80 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

BRENTWOOD 55

213,00 ar PVN

Apaļš kafijas vai sānu galdiņš ar trim izliektām kājām.41x41x55

Nav noliktavā

Apraksts

Apaļš kafijas vai sānu galdiņš ar trim izliektām kājām.

MATERIĀLS: virsma izgatavota no biezas (38 mm), apaļas (D40) ozolkoka finierētas skaidu plātnes (PLP38), kas pārklāta ar ozola finieri; kājas – no ozola masīvkoka (55 cm). Viss pārklāts ar caurspīdīgu laku. Galds pienāks salikts.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 41, platums 41, augstums 55 cm; 7 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 7 kg
Dimensijas 41 × 41 × 55 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…