Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 13.97 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Porto Ramalade

621,00 ar PVN

Trīsdurvju ozolkoka kumode ar frēzētu rakstu. 175x45x75 cm

Noliktavā 5 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Angļu dizainera Leonarda Pfeifera priekš “Woodman” izstrādāta trīsdurvju kumode ar frēzētu rakstu uz fasādes. Eleganti, moderni, funkcionāli.

MATERIĀLS: PLP, MDF, melamīns, ozola masīvkoks. Kumodes sānu malas un aizmugurējā siena izgatavota no PLP, kas pārklātas ar ozola finieri, viss nolakotas ar matētu laku. Durvis izgatavotas no melna MDF, kas pārklāts ar ozola finieri – uz durvīm izveidotais raksts ir frēzēts, atklājot melno MDF slāni. Viss pārklāts ar matētu laku. Kumodes virspuse/ virsma ir melna – izgatavota no melna melamīna, kājas izgatavotas no ozola masīvkoks. Durvīm ir mīksti aizveramas eņģes.

IZMĒRS: kumodes kopējais izmērs 175x45x75 cm, 58 kg.

 


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 58 kg
Dimensijas 45 × 175 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…