Ikmēneša maksājums no 19.21 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

PORTO RAMALADE

852,00 ar PVN

Trīs durvju ozolkoka kumode ar frēzētu rakstu uz fasādes. 175x45x75

Nav noliktavā

SKU: 190815001162 Kategorijas: , , ,

Apraksts

Angļu dizainera Leonarda Pfeifera priekš “Woodman” izstrādāta trīsdurvju kumode ar frēzētu rakstu (iedvesma tam gūta Portugāles tautiskajos rakstos) uz fasādes. Pievērsiet uzmanību fotogrāfijās, ka kumodes augšdaļa jeb virsma ir melna un iegremdēta korpusā 2 cm dziļumā, līdz ar to, frontāli skatoties no zemāka skatupunkta, melnā virsma nav redzama! Eleganti, moderni, funkcionāli.

MATERIĀLS: PLP, MDF, melamīns, ozola masīvkoks. Kumodes sānu malas un aizmugurējā siena izgatavota no PLP, kas pārklātas ar ozola finieri, viss pārklāts ar matētu laku. Durvis izgatavotas no melna MDF, kas pārklāts ar ozola finieri – uz durvīm izveidotais raksts ir frēzēts, līdz atklāj melno MDF slāni. Viss pārklāts ar matētu laku. Kumodes virspuse/ virsma ir melna – izgatavota no melna melamīna, kājas izgatavotas no ozola masīvkoks. Durvīm ir mīksti aizveramas eņģes.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 175, platums 45, augstums 75 cm; 58 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 58 kg
Dimensijas 45 × 175 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…