KĀPĒC NAV JĀBAIDĀS PIRKT KORPUSA MĒBELES MŪSU E-VEIKALĀ?

You are currently viewing KĀPĒC NAV JĀBAIDĀS PIRKT KORPUSA MĒBELES MŪSU E-VEIKALĀ?

Izstāstīsim visu, neko neslēpjot, par to ražotāju! Godprātīgi ražotāji par savu produktu uzņemas atbildību

Ja esat darba galda, kumodes vai citas korpusa mēbeles meklējumos, turklāt tīk skaistas, izsmalcinātas dizaina lietas, ielūkojoties mūsu E-veikala sadaļā MĒBELES! Tur izdevīgi iegādājamas “Woodman” dizaina mēbeles no ozolkoka!

Īsā pamatinformācija izpratnei: šis ražotājs ir vairākas galvas tiesas pārāks par “Ikea” mēbelēm! Tai pat laikā, ko tur liegties,  nav arī pieskaitāms elitāro mēbeļu ražotājiem.

Mūsdienīgas, kvalitatīvas, funkcionālas, dizainā un lietošanā ilgspējīgas mēbeles par adekvātu cenu – lūk, kā pozicionējams igauņu ražotājs “Woodman”.  Bez slēptām izejmateriālu vai ražošanas “pozīcijām”, proti, nekas nebūs Ķīnā, Baltkrievijā vai Polijā ražots, piesedzot ar Igaunijas vārdu un kvalitāti. 

Kāpēc “Woodman” mēbeles var droši pirkt, nebaidoties, ka, piemēram, pēc pāris reižu virināšanas skapīša durvis izkritīs no eņģēm un labot vairs nevarēs, jo MDF neturēs skrūves?  Kāpēc ticēt, ka vienā mēbelē savienotie dažādie ozolkoka pārstrādes materiāli būs izturīgi un ilgspējīgi? 

Tāpēc, ka katru no 200 “Woodman” produktiem  ir izstrādājuši dizaineri – pazīstamāki vai mazāk pazīstami Eiropas un pat pasaules (!) mēroga profesionāļi!

Turklāt tieši dizaineri vispirms savās radošajās laboratorijās, pēc tam jau rūpnieciskos mērogos izpētījuši un kopā ar inženieriem noteikuši: no kāda materiāla jābūt katrai mēbeles detaļai!

Proti, kurai galda vai plaukta detaļai obligāti jābūt no visizturīgākā metāla, kurai nekas nenotiks, ja būs no pārstrādāta ozolkoka dažādos blīvumos, kur un kā visoptimālāk var izmantot jaunāko tehnoloģiju radītu materiālu, bet kur jāpaliek pie klasiskām vērtībām – masīvkoka.

Rezultātā spēja vienā produktā savienot dažādus izejmateriālus, ļauj “Woodman” ražot dizainā un lietošanā ļoti pievilcīgas, funkcionālas un ilgspējīgas mēbeles, turklāt piedāvājot tās par  adekvātu cenu!

Bet, lai izprastu, kas tad ir “Woodman” dizaineri jeb ko nozīmē termins “dizaina mēbeles”, lūk, pāris piemēru…

Trīs augšējās fotogrāfijās redzams pusdienu galds un kafijas galdiņš “Soft”, plaukts un darba galds “Bau” – visu šo mēbeļu dizainers ir Pāvels Vetrovs, Ukraina. Specializējas tieši rūpnieciski ražojamu mēbeļu radīšanā, sadarbojas ar vairākiem elitāriem Eiropas mēbeļu ražotāju zīmoliem, dizaina balvu īpašnieks, viņa darbi analizēti tādos nozīmīgos pasaules medijos kā “Forbes”, “Elle”, “Vogue”. Minētās mēbeļu kolekcijas Vetrovs izstrādājis tieši igauņu ražotājam “Woodman”!

Vai cits piemērs (pirmās divas fotogrāfijas zemāk – darba galds “Carteret”, bufete “Avon”) – angļu dizainers Leonards Pfaifers. Antīko mēbeļu restauratora dēls, kopš bērnības dzīvojis vidē, kas pārpilna kā ar koloniālā stila, tā tradicionālās Eiropas mēbelēm. Un, zinot šo dizainera biogrāfijas faktu, viņa radītos rakstāmgaldus un citas mēbeles spēsiet atpazīt starp daudziem citiem.  Minimālisms, skaidras līnijas, smalkas detaļas un niansēta seno gadsimtu neuzbāzīga iedzīvināšana jau mūsdienīgā un, kas vēl būtiskāk – funkcionālā izpildījumā.  Pfaifera korpusa mēbeles ir pieprasītas visā Eiropā!  

Kā trešo piemēru minēsim dāņus – iecienītā skandināvu dizaina pārstāvjus… “Woodman” vairākas mēbeļu kolekcijas izstrādājuši dizaineri no dāņu “Says Who?” biroja (trešais foto zemāk – kumode “Stripe”). Būsim godīgi, oriģināla dāņu dizaina un ražojuma masīvkoka kumode maksās ap pāris tūkstošiem… 

Mums visiem par ieguvumu, “Woodman” ir radis veidu, kā ļaut pašiem dāņiem un citiem pasaules mēbeļu modi noteicošiem dizaineriem darbā atrast  veidus, kā savus produktus padarīt pieejamus daudz plašākam ļaužu lokam par zemākām cenām, nezaudējot ne kripatas no kvalitātes un līdz ar to no lietošanas ilgspējas.   

TIKAI FAKTOS PAR  “WOODMAN”:

➤ “Woodman” ir lielākais dizaina mēbeļu ražotājs Igaunijā, kas izstrādājis un ražo vairāk nekā 200 dizaineru radītus produktus, piegādājot tos tirgos Eiropā un arī Ziemeļamerikā; strādā jau 17 gadus;

➤ “Woodman” katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un  materiāls ir izsekojams visos ražošanas un tirdzniecības procesos;

➤ mūsu sadarbības ar “Woodman” gados, neviens klients, kurš iegādājies šī ražotāja mēbeles bez to izpētes klātienē, vēl nav vēlējies izmantot tiesības no pirkuma attiekties kvalitātes dēļ. Paši par sevi  “Woodman” apgalvo: 17 darba gados pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%;

➤ pilnīgi visa “Woodman” mēbeļu kolekcija ir nopērkama tikai E-veikalā, salonā ir pāris produkti kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja darba kvalitāti.

KAS JĀZINA, IEPĒROTIES MŪSU E-VEIKALĀ?!

➤ Ja E-veikalā pie iekārotā “Woodman” produkta redzams uzraksts: “Nav noliktavā” vai “Piegādes laiks jāprecizē”, jārēķinās, ka uz  šo preci nāksies pagaidīt.

“Woodman” strādā pēc principa: saražo 20 gabalus “Soft” ēdamgaldu vai 25 gabalus kumodes “Stripe TV”, izliek piedāvājumu savā noliktavā visas Eiropas pārdevējiem un, kad konkrētie produkti izpirkti, ražo nākamos 20 gabalus, izziņojot termiņu, kad tie būs gatavi. Ja vēlaties zināt, kad neesošā prece atkal būs pieejama, sazinieties ar mums – info@akcenti.lv –  noziņosim un  varēsiet izlemt: gaidīsiet vai skatīsiet citu. Visbiežāk uzgaidīt var nākties divas līdz četras nedēļas, taču ir produkti, kas tiek ilgāk ražoti.  

➤ Ja rodas jautājumi par kādu preci, droši jautājiet sev ērtākajā veidā: pastāstīsim, paskaidrosim, sniegsim papildus informāciju.

➤ E-veikalā iepirkties var gan fiziskas, gan juridiskas personas. Pēdējos, lai saņemtu rēķinu uz rekvizītiem, lūdzam sazināties ar mums: info@akcenti.lv.