5 izšķirošie iemesli izvēlēties tieši “Maxlight” lampas

You are currently viewing 5 izšķirošie iemesli izvēlēties tieši “Maxlight” lampas

Kas ir “Maxlight”? Poļu lampu ražotājs. Un, ja šajā brīdī raucat degunu, sak, viss skaidrs, kārtējais poļu štrunts, mēs sakām: “Stop! Pakavējieties vēl mirkli šajā lapā un kaut vai pa diagonāli pārlaidiet acis tālākajam tekstam un, kas zina, varbūt tomēr drīzumā jūsmājās būs kāda no “Maxlight” lampām. Goda vārds, mums pašiem ļoti nepatīk tas kvantumus ar ķīniešu štruntiem, kas interjera jomā pasaulē jau piedrazots un būs vēl, un jo īpaši mums nepatīk štruntus tirgot…

Tātad, “Maxlight” ir poļu ražotājs ar profesionālo pieredzei tirgū jau 17 gadus. Tā produktu klāstā ir gan budžeta, gan arī luksus klases lampas.

“Manu uzmanību galvenokārt piesaistīja itāļu lampu dizaineri. Taču viņu darbi, lai arī bezgala skaisti, dažkārt ir atrauti no realitātes un patiesajām lietotāju vajadzībām,” tā kādā intervijā klāstīja “Maxlight” zīmola radītāja Katažina Kurleto.

Un “Maxlight” lampas tā arī jāuztver: apgaismojums, kas nav atrauts no lietotāju realitātes, vajadzībām un finansiālajām iespējām!

Par “Maxlight” lampām nebūs ne jākaunas, ne jāžēlojas – mūsdienīgas, daudzām rasti dizainiski veiksmīgi un interesanti risinājumi, tehniski noslīpētas. Piedāvājumā pārstāvēts viss apgaismojuma spektrs: no griestu, sienas, galda, stāvlampām, stilistiski pārstāvot gan kristāla lustras, gan klasiskus vai modernus lampu risinājumus – un beidzot ar iebūvēm, spotiem, sliedēm, tehnisko apgaismojumu.

Starp citu… Sliežu sistēmu apgaismojumu neesam izlikuši pārdošanā E-veikalā, lai klienti, kas lielākajā vairumā tomēr nav apgaismojuma speciālisti, nekļūdītos savās izvēlēs. Sliežu risinājumi priekš neprofesionāļiem var būt gana specifisks izaicinājums, tāpēc par tiem aicinām sazināties ar mums konsultācijai; uzklausot Jūsu vajadzības, sagatavosim atbilstošu piedāvājumu un tālāk varēsiet izlemt: pirkt vai citviet ko vēl meklēt.

Viena no niansēm, kas ļaudis biedē, iepērkoties attālināti: ja nu brāķis gadās, tad mēnešiem nākas pierādīt, gaidīt… “Maxlight” ir ražotājs, kurš neslīgst garās runās. Brāķis vai integrētais LED pēkšņi izdega? “Atvainojiet, izsūtam jaunu!”

Vajadzības gadījumā ražotājs ir gatavs pēc pircēja lūguma šo to savā produktā arī modificēt, proti, nereti tiek lūgts pēc iespējas vēl vairāk pagarināt lampas vadu, nekā oriģinālā paredzēts. Nav daudz ražotāju, kas ar šo grib piņķerēties, “Maxlight” izdarīs!

KAS JĀZINA, IEPĒRKOTIES E-VEIKALĀ?

“Maxlight” lampas ir nopērkamas tikai E-veikalā! Ja par kādu no lampām rodas šaubas, jautājumi – droši jautājiet jums ērtākajā saziņas veidā!

Esam novērojuši, ka “Maxlight” lampas uzņēmuma reklāmas materiālos, kas nav peļami, tomēr izskatās neizteiksmīgāk, nekā dzīvē.

Piemēram, lampas “Hana”,  “Zoom” vai “Puma” – līdz “Furniture & Design Isle 2022” izstādei, kur  tās varēja aplūkot klātienē, katalogā tām neviens pat acis neuzmeta. Redzot, cik dizainiski un tehniski tās nostrādātas, un par kādu cenu tiek tirgotas – ļaudis ar sajūsmu tās pasūtīja un turpina pirkt.

Un visbeidzot… Ja e-veikalā pie iekārotā “Maxlight” produkta redzams uzraksts: “Nav noliktavā”, jārēķinās, ka uz  šo preci nāksies pagaidīt. Lai uzzinātu, kad neesošā lampa atkal būs pieejama, lūdzu, sazinieties ar mums – noskaidrosim, noziņosim un tad arī varēsiet izlemt: gaidīsiet vai skatīsiet citu. Visbiežāk uzgaidīt var nākties divas līdz četras nedēļas, taču ir produkti, kas tiek ilgāk ražoti.  

REZUMĒSIM, tad kādi ir tie 5 iemesli, izvēlēties tieši “Maxlight” lampas:

  1. dizainā un pielietojumā šīs lampas  nav atrauts no lietotāju vajadzībām un finansiālajām iespējām;
  2. ražošanas brāķi, kā arī kādu tehnisku kļūmi, piemēram, integrēta LED pēkšņu izdegšanu, uzņēmums risina nekavējoties, klientiem izsūtot jaunu preci;
  3. savu iespēju robežās ražotājs ir pretimnākošs klientu vajadzībām ko minimāli pamainīt lampas dizainā, piemēram, pagarināt vadu garumu;
  4. realitātē lampas izskatās daudz labāk, nekā ražotāja katalogā un pat reklāmas materiālos;
  5. daudzu lampu uzteicamais un ilgspējīgais dizains + tehniskā risinājuma kvalitāte, kopsummā rezultējas klientam patīkamā un pieejamā cenā. 
Līdz ar to par šo poļu ražotāju droši var teikt: “Maxlight” rada apgaismojumu, kas tik tiešām ir optimāli pielāgots Jūsu ikdienas vajadzībām!