Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 4.34 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Wiru 1D

193,00 ar PVN

Minimālistiska dizaina ozolkoka plaukts-skapītis ar vienu atvilktni. 51x35x70.7 cm

Noliktavā 20 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Minimālistiska dizaina ozolkoka plaukts-skapītis ar vienu atvilktni divās krāsās.

MATERIĀLS: korpuss (W399/D350/H329 mm) ir izgatavots no finierēta ozolkoka (PLP16), noapaļotais kāju rāmis, kājas (d34mm) un atvilktnes rokturis izgatavots no ozola masīvkoka. Atvilktne un tās priekšpuse ir izgatavota no baltas (RAL 9003) melamīna pārklājuma ozola saplākšņa plātnes (saplāksnis 16), tās iekšējie izmēri: 32,6x29x6 cm. Visas ozola apdares virsmas ir pārklātas ar balinātu laku (spīdums 10%). Augstums starp grīdu un skapja pamatni ir 31,7 cm.  Skapītim jābūt piestiprinātam pie sienas, komplektā nenāk speciālās skrūves vai dībeļi, stiprināšanai pie sienas.

IZMĒRS: kopējais izmērs 51x35x70.7 cm, 9 kg.

 

“Wiru” ir neliela plauktu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Wiru” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 9 kg
Dimensijas 35 × 51 × 70,7 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…