Ikmēneša maksājums no 10.18 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

vitrīnas skapis ABBEYWOOD

450,00 ar PVN

Ozolkoka vitrīnas skapis ar stiklotām durvīm, sānu malām un arī stikla plauktiem. 88x35x174 cm

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 15. aprīlis 2024

Apraksts

Skaists un smalks ozolkoka vitrīnas skapis ar divām stiklotām durvīm priekšpusē, arī stiklotiem sāniem un pat stikla plauktiem iekšpusē.

MATERIĀLS: MFC22, MDF22, saplāksnis, masīvkoks, stikls. Korpuss izgatavots no finierēta ozolkoka, durvju rāmis no kokšķiedru plātnes, kājas (h40 cm) un rokturi (25×15 mm) no ozola masīvkoka. Visas koka apdares virsmas ir pārklātas ar caurspīdīgu laku. Rūdīta caurspīdīga stikla plaukti (6 mm) iekšpusē un rūtis (4 mm) bufetes durvīs un sānos. Augšējie un apakšējie stikla plaukti (W82/D30 cm) ir regulējami augstumā. Skapim ir stiprinājums pie sienas, ieskaitot sienas kronšteinu. Produkta montāža: vidēji sarežģīta.

IZMĒRS: augstums zem skapja ~33 cm, bufetes kopējais izmērs: 88x35x17o cm, 50 kg.

Vitrīnas skapis ar ievērojamo atlaidi tiek pārdots no salona ekspozīcijas.

 

“AbbeyWood” ir neliela mēbeļu mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “AbbeyWood” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 50 kg
Dimensijas 35 × 88 × 170 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…