Izpārdošana!

Svece Nr. 3, 12

7,00 ar PVN

Cilindra formas aromatiskā svece: bergamots, apelsīns, piparmētra; augstums 12 cm, degšanas ilgums – 43 stundas, melnā krāsā ar kristālisku sarmas rakstu.

Noliktavā 1 prece/-es

Apraksts

Cilindra formas aromātiskā svece: bergamots, apelsīns, piparmētra; augstums 12 cm, degšanas ilgums – 43 stundas, melnā krāsā ar kristālisku sarmas rakstu.

Ar rokām darinātās sveces ir izlietas no dabiska vaska un pildītas ar dabiskām aromātiskajām eļļām. Svecēs izmantotais vaska un eļļu daudzums ļauj tām smaržot ne tikai degot, bet arī neaizdegtām stāvot telpā. Sveču liešanai izmantotais palmu vasks ir iegūts no šī koka augļiem un ir pilnīgi dabīgs.

 


SVECES LIETOŠANAS INSTRUKCIJA
➤ Pirmo reizi aizdedzinot sveci, pēc stundas to nodzēsiet, ļaujiet tai atdzist un tad nogrieziet dakti – lai paliek ne augstāka par 1 cm. Tad atkal var sveici dedzināt.
➤ Degot, sveces sieniņas var veidoties plānākas vai biezākas – tas atkarīgs no temperatūras telpā (siltākā – plānākas, vēsākā – biezākas). Ja degot, ārējās malas veidojas pārāk augstas, aplauziet tā, vasku ievietojot atpakaļ svecē.
➤ Degot, sveces karstais vasks var noplūst, tāpēc novietojiet sveci uz drošas virsmas, izmantojot svečturi vai paliktni! Ilgstoši degot, svecē var uzkrāties pārāk daudz izkusuša vaska, kas nodzēš liesmu. Ja tā notiek, ļaujiet vaskam sacietēt, tikai pēc tam atkal aizdedziniet sveci.
➤ Daktij ir izmantota kokvilna un, ja dažkārt, svecei degot, liesma sāk “lēkāt” vai parādās tumši dūmi, svece jānodzēš un dakts jānogriež līdz 1 cm garumam.
➤ Sargājiet sveci no tiešiem saules stariem un nenovietojiet to karstā telpā.
➤ Ja vēlaties līdzās aizdedzināt vairākas sveces, novietojiet tās vismaz cm attālumā vienu no otras – sveču degšana būs drošāka un ilgāka.

UZMANĪBU! Neatstājiet degošu sveci bez uzraudzības! Pirms sveces dedzināšanas obligāti noņemiet etiķeti un pašu sveci novietojiet uz stabilas, drošas un no karsta vaska izlīšanas aizsargātas virsmas!

Papildu informācija

Svars 1 kg
Dimensijas 6 × 6 × 12 cm