Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 3.75 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Stripe

167,00 ar PVN

Skandināvu dizaina kafijas galds ar izteiksmīgu kāju formu. 120x60x40 cm

Noliktavā 14 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Dāņu dizaineru no “Says Who” biroja tieši priekš “Woodman” izstrādātais ozolkoka kafijas galds “Stripe” piesaista gan ar klasisko skandināvu dizainu, gan mēbeles izakcentētajām kājās, kas tai piedod mūsdienīgu un vienlaikus elegantu izskatu. Galdiņš īpaši piemērots mājās, kurās iecienīts uz tā novietot lielāka izmēra vai smagākus priekšmetus.

MATERIĀLS: PLP25, MDF18, MDF19. Virsma izgatavota no finierēta ozolkoka, kājas no melni beicēta ozola masīvkoka, kas pārklāta ar finierētu ozolkoku dabiskā tonī. “Stripe” mēbeļu sērijai raksturīgo svītraino rakstu frēzē ozola finiera virsmā, līdz atsedzas melnais masīvkoks. Viss pārklāts ar caurspīdīgu, matētu laku.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs 120x60x40 cm, 59 kg.

 

“Stripe” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Stripe” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 59 kg
Dimensijas 60 × 120 × 40 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…