Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 4.97 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Stripe

221,00 ar PVN

Ozolkoka ēdamistabas sols, piemērots trīs cilvēkiem.150x39x45 cm

Noliktavā 15 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Dāņu dizaineru no “Says Who” biroja tieši priekš “Woodman” izstrādātais ozolkoka ēdamistabas sols “Stripe” piesaista gan ar klasisko skandināvu dizainu, gan mēbeles izakcentētajām kājās, kas tai piedod mūsdienīgu un vienlaikus elegantu izskatu. Ēdamistabas sols, piemērots trīs cilvēkiem.

MATERIĀLS: PLP25, MDF18, MDF19. Virsma izgatavota no finierēta ozolkoka, kājas no melni beicēta ozola masīvkoka, kas pārklāta ar finierētu ozolkoku dabiskā tonī. “Stripe” mēbeļu sērijai raksturīgo svītraino rakstu frēzē ozola finiera virsmā, līdz atsedzas melnais, masīvais MDF. Viss pārklāts ar caurspīdīgu, matētu laku.

IZMĒRS: sola kopējais izmērs 150x39x45 cm, 28 kg.

 

♦  “Stripe” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Stripe” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 28 kg
Dimensijas 39 × 150 × 45 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…