Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 14.08 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Stripe

626,00 ar PVN

Ozolkoka četrdurvju augstā kumode ar frēzētu svītru rakstu. 140x101x43 cm

Noliktavā 8 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Dāņu dizaineru no “Says Who” biroja tieši priekš “Woodman” izstrādātā augstā kumode “Stripe” piesaista gan ar interesanto dizainu, gan mēbeles mūsdienīgo un vienlaikus eleganto izskatu. Ogļmelnā kumodes korpusa virsma, kontrastē ar gaišo fasādi, uz kuras ir frēzēts līniju raksts. Telpa, kurā atradīsies “Stripe” kumode, tikai iegūs izteiksmīgu vizuālo skanējumu, vienlaikus mēbele kalpos arī funkcionāli. “Stripe” – augstā kumode ar četrām durvīm un 8 glabāšanas nodalījumiem.

MATERIĀLS: PLP16, PLP19, MDF, ozola finieris, metāls. Korpuss izgatavots no finierēta  ozolkoka, kas iekrāsota melnā krāsā un pārklāta ar matētu PU laku. Durvis izgatavotas no masīva, melna MDF, kas pārklāts ar ozola finieri un nolakota ar caurspīdīgu laku.  “Stripe” mēbeļu sērijai raksturīgo svītraino rakstu frēzē ozola finiera virsmā, līdz atsedzas melnais masīvkoks. Kāju rāmis izgatavots no melni pulverkrāsā krāsota tērauda. Durvis veras ar “push-up” sistēmu, aiz tām atrodas 8 glabāšanas nodalījumi – iekšējo plauktu augstums regulējams trīs dažādās pozīcijās.

IZMĒRS: kāju augstums – 28 cm, kumodes jeb bufetes kopējais izmērs – 140x101x43 cm, 56 kg.

 

“Stripe” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Stripe” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 56 kg
Dimensijas 43 × 101 × 140 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…