Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 9.39 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Stripe

418,00 ar PVN

Skandināvu stila ozolkoka pusdienu galds “”Stripe” ar frēzētu svītru rakstu uz kājām. 160x90x75 cm

Noliktavā 13 prece/-es

Plānotā piegāde 12. oktobris 2023

Apraksts

Dāņu dizaineru no “Says Who” biroja tieši priekš “Woodman” izstrādātais ozolkoka ēdamistabas galds “Stripe” piesaista gan ar klasisko skandināvu dizainu, gan mēbeles izakcentētajām kājās, kas tai piedod mūsdienīgu un vienlaikus elegantu izskatu. Galds piemērots 6 sēdētājiem un ir kombinējams kopā ar identiska dizaina solu “Stripe”, uz kura var apsēsties trīs ēdāji.

MATERIĀLS: PLP25, MDF18,MDF19. Virsma izgatavots no finierēta ozolkoka, kājas no melni beicēta ozola masīvkoka, kas pārklāts ar finierētu ozolkoku dabiskā tonī. “Stripe” mēbeļu sērijai raksturīgo svītraino rakstu frēzē ozola finiera virsmā, līdz atsedzas melnais masīvkoks. Viss pārklāts ar caurspīdīgu, matētu laku.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs 160x90x75 cm, 60 kg.

 

“Stripe” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Stripe” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 60 kg
Dimensijas 90 × 160 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…