Ikmēneša maksājums no 11.31 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

ST. JAMES COMPACT

503,00 ar PVN

Ozolkoka rakstāmgalds ar pagarināmu darba virsmu.116.4x47x83.5

Noliktavā 55 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Kompakts, funkcionāls un vienlaikus smalki niansēta dizaina rakstāmgalds ar izvelkamu darba virsmu.

MATERIĀLS: virsmas, arī izvelkamā, izgatavotas no balta melamīna pārklājuma ozola saplākšņa, uzliektās malas no balti krāsota finierēta ozolkoka (MDF16), kājas – no ozola masīvkoka. Kad izvelkamā darba virsma ir atvērta, galda dziļums palielinās līdz 69 cm. Zem korpusa ir izvads kabeļiem. Viegli montējams.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 116.4, platums 47, augstums 83.5 cm; 23 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 23 kg
Dimensijas 47 × 116,4 × 83,5 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…