Ikmēneša maksājums no 8.61 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

SOFT (melns)

382,00 ar PVN

Melns ozolkoka kafijas galdiņš. 78x78x40,9

Noliktavā 13 prece/-es

Plānotā piegāde 06. maijs 2024

Apraksts

Neierastāka dizaina* (to mēdz saukt par bungu dizaina), apaļš ozolkoka kafijas galds. Pievērsiet uzmanību: šāda līmeņa dizainera radītai un vēl no ozolkoka izgatavotai mēbelei būtu jāmaksā četru ciparu apmērā! “Woodman” ražojuma gadījumā cenas samazinājums, kas tad ļauj ilgspējīga dizaina mēbeli iegādāties daudz plašākam pircēju lokam, tiek panākts, izmantojot dažādus ozolkoka izejmateriālus, tostarp ar visjaunākajām tehnoloģijām iegūtus + to izmantošanu ir akceptējis pats dizaineris vēl mēbeles prototipu izgatavošanas laikā, izanalizējot visus plusus un mīnusus lietošanas ilgspējai. Vienota stila ieturēšanai telpā var apvienot ar identiska dizaina “Soft” ēdamgaldu četrām personām.

MATERIĀLS: izgatavots no finierēta ozolkoka: MDF16, MDF17, PLP28, kas melni beicēts. Aizsardzībai viss pārklāts ar caurspīdīgu, matētu laku. Koka faktūra ir redzama.

IZMĒRS: kopējais izmērs – garums 78, platums 78, augstums 40,9 cm; 20 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

* Dizains: Pāvels Vetrovs, Ukraina. Specializējas tieši mēbeļu radīšanā, sadarbojoties ar pasaulslaveniem zīmoliem “Bolia”, “Missana”, “Zegen” u.c.. Daudzu dizaina balvu īpašnieks, tostarp  “Red Dot Award”, Vācijas dizaina balva utt;, publicēts un viņa darbi analizēti nozīmīgos pasaules medijos – “Forbes”, “Elle”, “Vogue”. Pastāvīgs starptautisko dizaina izstāžu dalībnieks.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 20 kg
Dimensijas 78 × 78 × 40,9 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…