Ikmēneša maksājums no 11.02 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

SOFT 98 (melns)

489,00 ar PVN

Melns, apaļš ozolkoka pusdienu galds ar izteiksmīgu kāju. 98x98x74

Noliktavā 12 prece/-es

Plānotā piegāde 06. maijs 2024

Apraksts

Neierastāka dizaina* (to mēdz saukt par bungu dizainu), apaļš ozolkoka ēdamgalds “Soft” ir  piemērots četriem sēdētājiem. Galda izteiksmīgākā detaļa – ziedlapu formas kāja. Pievērsiet uzmanību: šāda līmeņa dizainera radītai un vēl no ozolkoka izgatavotai mēbelei būtu jāmaksā četru ciparu apmērā! “Woodman” ražojuma gadījumā cenas samazinājums, kas tad ļauj dizaina mēbeli iegādāties daudz plašākam pircēju lokam, tiek panākts, izmantojot dažādus ozolkoka izejmateriālus + to izmantošanu ir akceptējis pats dizaineris vēl mēbeles prototipu izgatavošanas laikā, izanalizējot visus plusus un mīnusus lietošanas ilgspējai. Interjerā var kombinēt ar kafijas galdiņu “Soft”.

MATERIĀLS: izgatavots no finierēta ozolkoka – MDF16, MDF17, PLP28, viss melni beicēts un aizsardzībai pārklāts ar caurspīdīgu laku. Koka faktūra ir redzama.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 98, platums 98, augstums 74 cm; 35 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

* Dizains: Pāvels Vetrovs, Ukraina. Specializējas tieši korpusa mēbeļu radīšanā, sadarbojoties ar pasaulslaveniem zīmoliem “Bolia”, “Missana”, “Zegen” u.c.. Daudzu dizaina balvu īpašnieks, tostarp  “Red Dot Award”, Vācijas dizaina balva utt;, publicēts un viņa darbi analizēti nozīmīgos pasaules medijos – “Forbes”, “Elle”, “Vogue”. Pastāvīgs starptautisko dizaina izstāžu dalībnieks.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 35 kg
Dimensijas 98 × 98 × 74 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…