Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 15.25 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Rove Tambour

679,00 ar PVN

Ozolkoka kumode ar bīdāmām durvīm. 38x45x47.4 cm

Noliktavā 29 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Klasiska, skandināvu dizaina kumode ar bīdāmām durvīm – raksts uz durvīm mēbelei piedod smalkuma, viegluma skatu. Kumode ar četriem plauktiem, divi no tiem regulējami augstumā.

MATERIĀLS: bīdāmās durvis ir izgatavotas no ozolkoka finierējuma un virzās no vidus līdz ārējai malai. Kumodes rāmis, kājas un rokturi izgatavoti no ozola masīvkoka, iekšējie plaukti – no melamīna.

IZMĒRI: katras daļas iekšpuses izmērs – 59×37.2 cm, kāju augstum 29.7 cm; kumodes kopējais izmērs: 138x45x47.4 cm, 45 kg.

 

“Rove Tambour” ir neliela kumožu un galdiņu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Rove Tambour” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 45 kg
Dimensijas 45 × 138 × 47,4 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…