Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 13.38 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Rove Tambour

595,00 ar PVN

Funkcionāla ozolkoka kumode ar bīdāmām tabura tipa durvīm un paaugstinātām kājām. 83x40x95

Noliktavā 4 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Funkcionāla un skaista vintage stila kumode uz paaugstinātām kājām un bīdāmām durvīm.

MATERIĀLS: izgatavota no ozolkoka finierējuma, tambura tipa bīdāmās durvis virzās no vidus līdz ārējai malai, rāmis, kājas un rokturīši izgatavoti no ozola masīvkoka. Iekšējās daļas izgatavotas no melamīna, iekšpusē ir divi augstumā regulējami plaukti.

IZMĒRS: kāju augstums 30 cm; kopējais izmērs – 83x40x95 cm, 31 kg.

 

“Rove Tambour” ir neliela kumožu un galdiņu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Rove Tambour” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 33 kg
Dimensijas 70 × 93 × 17 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…