Ikmēneša maksājums no 10.18 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

ROVE

450,00 ar PVN

Funkcionāls ozolkoka skapītis ar bīdāmām tambura tipa durvīm. 49.5×49.5×50

Noliktavā 10 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Dāņu dizaineru izstrādātā mēbeļu sērija “Rove” ir ieturēta klasiskā Skandināvu dizaina stilā. Ar vieglu vintage noskaņu tiek izcelts tieši koka mēbeļu skaistums un pat smalkums. Visām “Rove” kolekcijas mēbelēm raksturīgas ir noapaļotas malas un tambura tipa bīdāmās durvis no smalkiem reliņiem, kas virzās no vidus uz ārmalām.

MATERIĀLS: ozola masīvkoks, ozola finieris, PLP. Korpuss un tambura tipa bīdāmās durvis, kas virzās no vidus līdz ārējai malai, izgatavotas no finierēta ozolkoka (PLP), pamatne no ozola finiera, kājas un rokturīši izgatavoti no ozola masīvkoka, plaukti – melamīns. Viss pārklāts ar caurspīdīgu, matētu laku.

IZMĒRI: iekšpuses izmēri (aiz durvīm) W400/ D450/ H240 mm; kāju augstums 21 cm. Skapīša kopējais izmērs – garums 49,5, platums 49,5, augstums 50 cm; 10 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

“Rove” ir neliela kumožu un galdiņu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Rove” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

 

Papildu informācija

Svars 11 kg
Dimensijas 58 × 74 × 9 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…