Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 7.61 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Rove Tambour

338,00 ar PVN

Funkcionāls ozolkoka naktsskapītis ar bīdāmām tambura tipa durvīm. 49.5×49.5×50

Noliktavā 19 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Funkcionāls un skaists vintage stila naktsgaldiņš ar bīdāmām durvīm.

MATERIĀLS: izgatavots no ozolkoka finierējuma, tambura tipa bīdāmās durvis virzās no vidus līdz ārējai malai, rāmis, kājas un rokturīši izgatavoti no ozola masīvkoka.

IZMĒRI: iekšpuses izmēri (aiz durvīm) WW400/ D450/ H240 mm; kāju augstums 210 mm; kopējais izmērs: 49.5×49.5×50 cm, 10 kg.

 

“Rove Tambour” ir neliela kumožu un galdiņu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Rove Tambour” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 11 kg
Dimensijas 58 × 74 × 9 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…