Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 11.75 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

PORTO TV RAMALADE

522,00 ar PVN

Ozolkoka divdurvju multimediju kumode ar frēzētu rakstu uz durvju fAsādes un melnu virsmu. 175x40x60

Noliktavā 8 prece/-es

Plānotā piegāde 08. decembris 2023

Apraksts

Angļu dizainera Leonarda Pfeifera priekš “Woodman” izstrādāta divdurvju multimediju kumode ar frēzētu rakstu uz durvju fasādes, melnu virsmu un vidējo atvērto plauktu daļu.  Eleganti, moderni, funkcionāli.

MATERIĀLS: PLP, MDF, melamīns, ozola masīvkoks. Kumodes sānu malas un aizmugurējā siena izgatavota no PLP, kas pārklātas ar ozola finieri, viss nolakotas ar matētu laku. Durvis izgatavotas no melna MDF, kas pārklāts ar ozola finieri – uz durvīm izveidotais raksts ir frēzēts, atklājot melno MDF slāni. Viss pārklāts ar matētu laku. Pievērsiet uzmanību, ka kumodes augšdaļa jeb virsma, tāpat kā priekšdaļas atvērto plauktu vidusdaļa ir melna – viss izgatavots no melna melamīna. Kājas izgatavotas no ozola masīvkoka; durvīm ir mīksti aizveramas eņģes.

IZMĒRS: kumodes kopējais izmērs – garums 175, platums 40, augstums 60 cm; 42 kg. Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 43 kg
Dimensijas 92 × 179 × 14 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…