Ikmēneša maksājums no 11.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

PIMLICO TRUNK

489,00 ar PVN

Divu līmeņu melns ozolkoka kafijas galdiņš ar greznām misiņa kājām. 100x44x45

Noliktavā 18 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Eleganci, pārticību un labu gaumi izstarojošs plaukts melnā krāsā ar misiņa (zeltītas) krāsas ārējiem apdares akcentiem. Un tieši izakcentētās kāja šai mēbelei telpā ļaus kļūt par greznu, pārdomāta dizaina akcentu. Divu līmeņu kafijas galdiņš.

MATERIĀLS: finierēta ozola PLP22 korpuss, plauktu daļas no finierēta ozola PLP16, visas koka daļas melni beicētas un pārklāts ar laku. Kāju rāmis (100x44x15 cm) no metāla (D22 mm), pārklāts ar spīdīgu misiņa toņa krāsu. Viegli samontējams.

IZMĒRI: galda atvērtās daļas platums 48 cm, augstums 25,4 cm. Plaukta puse nav tik plata kā galdam, tā ir 28 cm dziļa, apakšējā daļa 11 cm augsta, augšdaļa ar aizmugurējo sienu ir 12,5 cm augsta.  Kāju rāmja izmērs 100x44x15 cm. Galda kopējais izmērs – garums 100, platums 44, augstums 45 cm; 19 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Pimlico” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Pimlico” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 19 kg
Dimensijas 44 × 100 × 45 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…