Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 23.75 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Pimlico

1.058,00 ar PVN

Melns ozolkoka rakstāmgalds ar riekstkoka piecām atvilktnēm, misiņa kājas un rokturi. 130x62x75 cm

Noliktavā 15 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Eleganci, pārticību un labu gaumi izstarojošs rakstāmgalds ar piecām atvilktnēm, melnā krāsā ar misiņa (zeltītas) krāsas ārējiem apdares akcentiem, iekšpusē – riekstkoka oderējums. Un tieši izakcentētās kājas, rokturi un riekstkoka oderējums šai mēbelei telpā ļaus kļūt par greznu, pārdomāta dizaina akcentu.

MATERIĀLS: korpuss izgatavots no finierēta ozolkoka, atvilktņu fasādes izgatavotas no ozola masīvkoka, starpsienas un atvilktnes no finierēta riekstkoka – PLP28, MFC16, PLP16. Visas koka daļas pārklātas ar matētu, dzidru laku. Galdam ir pa divām dziļām “soft close” jeb mīkstās aizvēršanas atvilktnēm katrā pusē (iekšpuses izmērs: W27/D48/H11 cm) un viena šaura atvilktne (W54/D31/H2,4cm) zem tieši galda centrā. Atvilktnes pārvietojas pa metāla sliedēm. Kāju rāmis (130x62x38cm) izgatavots no metāla (d22mm), arī īpašās formas rokturi (120x40x20mm). Visas metāla daļas pārklātas ar spīdīgu misiņu. Galds tiek piegādāts daļēji salikts, tāpēc galīgā montāža ir ļoti vienkārša – nepieciešams tikai uzstādīt kāju rāmi.

IZMĒRI: augstums zem galda sānos 38cm, vidū – 67cm; galda kopējais izmērs – 130x62x75 cm, 45 kg.

 

“Pimlico” ir grezna mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Pimlico” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 40 kg
Dimensijas 62 × 130 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…