Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 5.41 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

paklājs FADE

Original price was: €872,00.Current price is: €240,00. ar PVN

No ādas izgatavots paklājs – dāņu dizains, indiešu meistaru roku darbs, 140×200

Noliktavā 1 prece/-es

Apraksts

UZMANĪBU! Ja esat veģetārietis vai vegāns, šī prece nav piemērota jūsmājām!

Skandināvu dizains, Indijas meistaru roku darbs! “Linie Design”* paklāji nodrošina oriģinalitāti, greznību un komfortu mūsdienu mājās; tos ir izstrādājuši vadošie skandināvu dizaineri. Tīrs, harmonisks un ilgspējīgs stils ar paklāju, ko nodot mantojumā…

Paklājs “Fade” izgatavots no govs ādas un arī pamatnē iestrādāta āda. Mīkstā, teksturētā āda ir ārkārtīgi izturīga, uz tausti- patīkama. Katrs “Fade” paklājs tiek veidots individuāli, lai līdz niansei nodrošinātu ādas taisnstūra loksnīšu secīgu toņu pāreju pelēkās krāsas paletē. Paklājs viegli tīrās gan putekļus notraušot ar slotu, gan izmantojot putekļsūcēju, mitrā tīrīšana – ar “maigām” ziepēm vai tvaiku.

Dizainere: Kima Navera (Dānija)
Materiāls:  100% ada
Izmērs: 140×200 cm
Krāsa: pelēcīgie toņi

 


♦ “Linie Design” ir Dānijas dizaina uzņēmums, kas dibināts 1980. gadā – lielākais ar rokām izgatavoto paklāju izstrādātājs un vairumtirgotājs Ziemeļeiropā. Paklājus ir izstrādājuši atzīti skandināvu dizaineri, bet radījuši Indijas amatnieki. Visiem “Linie Design” paklājiem ir etiķete “Care & Fair”, kas nodrošina sociālo atbildību, proti, “Linie Design”, algojot tikai Indijas pieaugušos meistarus, tai pat laikā veicina Indijas skolu, bērnudārzu un slimnīcu celtniecību un uzturēšanu.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.