Ikmēneša maksājums no 7.40 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

NORTHGATE

329,00 ar PVN

Balts priekšnama apavu plaukts ar masīvkoka furnitūru. 120x37x48

Noliktavā 37 prece/-es

Plānotā piegāde 10. jūnijs 2024

Apraksts

Ieviest kārtību priekšnamā ar šo praktisko apavu plauktu ir vienkārši! Siltā dabiska koka detaļu furnitūra eleganti kontrastē ar spirdzinoši sniegbalto. Divdurvju plaukts 10 apavu pāru novietošanai, ar sola funkciju.

MATERIĀLS: korpuss ir izgatavots no balta melamīna pārklājuma saplākšņa, rāmis (34×34) un rokturi no ozola masīvkoka, pārklāta ar caurspīdīgu laku, atvēršanas sistēma – no baltas plastmasas. Vieta aptuveni 10 apavu pāriem. Montāža: vidējas sarežģītības pakāpes.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs – garums 120, platums 37, augstums 48 cm; 26 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“Northgate” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Northgate” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 26 kg
Dimensijas 37 × 120 × 48 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…