Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 6.20 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Northgate Long

276,00 ar PVN

Ozolkoka priekšnama pakaramais ar baltiem melamīna plauktiem un hromētām sliedēm. 90x45x175 cm

Nav noliktavā

Apraksts

Priekšnama pakaramais ar plauktu.

MATERIĀLS: ozola masīvkoka (34x34mm) rāmis pārklāts ar caurspīdīgu laku. Apakšējais plaukts (90x45cm) un apakšējā aizmugures siena ir izgatavoti no balta melamīna pārklājuma saplākšņa. Sliedes izgatavotas no hromētas tērauda caurules (diam25 mm).Viegla montāža.

IZMĒRS: augstums zem plaukta 25cm; kopējais pluakta izmērs – 90x45x175 cm, 15 kg.

 

“Northgate” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Northgate” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 15 kg
Dimensijas 45 × 90 × 175 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…