Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 5.35 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Northgate

238,00 ar PVN

Ozolkoka apavu skapis ar divām durvīm. 65x27x93 cm

Noliktavā 5 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Ieviest kārtību priekšnamā ar funkcionālo un eleganto apavu skapis nebūs sarežģīti. Divdurvju apavu skapis.

MATERIĀLS: rāmis (34×34) un rokturi izgatavoti no ozola masīvkoka, pārklāti ar caurspīdīgu laku, korpuss – no balta melamīna pārklājuma saplākšņa. Skapja sistēma no baltas plastmasas. Ir vieta aptuveni 10 apavu pāriem. Montāža: vidējas sarežģītības pakāpes.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs – 65Xx27x93 cm; 23 kg.

 

“Northgate” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “Northgate” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 23 kg
Dimensijas 27 × 65 × 93 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…