Ikmēneša maksājums no 14.22 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

NICE

629,00 ar PVN

Kompakts ozolkoka galds ar divām atvilktnēm.140x70x75

Noliktavā 18 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Dāņu dizaina rakstāmgaldam ir ikoniskas, tīras līnijas. Izliekums gar galda priekšējo malu veidots, lai raisītu sajūtu par galda ieplūšanu/saplūšanu ar dažādu stilu interjeriem ļaužu mājokļos. Kompakts un funkcionāls ozolkoka galds ar divām atvilktnēm.

MATERIĀLS: galda virsma, atvilktnes un korpuss ir izgatavoti no finierēta ozolkoka un saplākšņa – PLP22, PLP16, MDF. Kāju rāmis un kājas izgatavotas no ozola masīvkoka. Visas ozola apdares virsmas pārklātas ar caurspīdīgu laku (spīdums 10%). Misiņa rokturi atvilktnēm, kuru iekšējie izmēri ir W202/D550/H54 mm. Uz galda ir viens izvads ar misiņa pārklājumu. Montāža: vidējas sarežģītības pakāpe.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 140, platums 70, augstums 75 cm; 35 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 35 kg
Dimensijas 70 × 140 × 75 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…