Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 9.39 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Newest

418,00 ar PVN

Plaukts – grāmatu skapis “Newest”

Plānotā piegāde 01. decembris 2023
SKU: 121208001012 , , , Birkas:

Apraksts

Elegants, atklāta tipa ozolkoka grāmatu plaukts.

MATERIĀLS: rāmis izgatavots no ozola masīvkoka, plaukti no ozolkoka finierētas skaidu plātnes (PLP16), viss pārklāts ar caurspīdīgu laku, spīdums 20%. Tikai vienam plauktam vidū ir aizmugurējā siena. Otrais plaukts no augšas ir regulējams (ar 32 mm pakāpieniem). Augstums starp plauktiem ir 308 mm. Plaukts jāstiprina pie sienas (komplektā ietilpst metāla L kronšteins). Viegli montējams.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs 90x32x185 cm, 29 kg.

 

“NewEst” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “NewEst” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 30 kg
Dimensijas 192 × 37 × 14 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Jums arī varētu patikt…