Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 6.80 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

NewEst Standing

302,00 ar PVN

Spogulis ozola masīvkoka rāmī. 60x65x165 cm

Noliktavā 22 prece/-es

Plānotā piegāde 09. oktobris 2023

Apraksts

Skaists, klasiska skandināvu stila ozolkoka stāvspogulis.

MATERIĀLS: rāmis izgatavots no ozola masīvkoka, spoguļa aizmugurējā siena no finierēta ozolkoka (PLP10); aizmugurējā rāmja šķērskokus var izmantot kā pakaramos.

IZMĒRI: dzidrais spogulis: 160×45 cm; stāvspoguļa kopējais izmērs: 60x65x165 cm, 21 kg.

 

“NewEst” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “NewEst” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 19 kg
Dimensijas 65 × 60 × 165 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…