Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 6.78 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

NewEst Mini Bar (ozols)

302,00 ar PVN

Ozolkoka minibārs. 59x30x60 cm

Noliktavā 32 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Minibārs, lai gan neviens neuzstāj, ka šajā skaistajā, aizveramajā plauktā obligāti jāuzglabā pudeles…

MATERIĀLS:  korpuss ir izgatavots no ozolkoka finierētas skaidu plātnes (PLP16), atlokāmās malas un sāni izgatavoti no ozolkoka finierētas kokšķiedru plātnes (MDF16), kāju rāmis no ozola masīvkoka.  Montāža – vidēji sarežģīta.

IZMĒRS: iekšējais izmērs – W48/D26/H40 cm, kopējais izmērs – 59x30x60 cm, 16. kg.

 

“NewEst” ir mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “NewEst” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 15 kg
Dimensijas 30 × 59 × 60 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

Jums arī varētu patikt…