Ikmēneša maksājums no 12.64 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

NEWEST

559,00 ar PVN

Ozolkoka divdurvju apavu plaukts. 100x28x100

Noliktavā 12 prece/-es

Plānotā piegāde 26. aprīlis 2024

Apraksts

Ieviest kārtību priekšnamā ar funkcionālo un eleganto apavu plauktu “NewEst” nebūs sarežģīti! Dizainā tas ieturēts tipiskā skandināviskā stilā – tīras, nesamākslotas līnijas un dabisks koka valdzinājums. Divdurvju plaukts 10 apavu pāru novietošanai.

MATERIĀLS: rāmis, kājas un lentveida rokturi no ozola masīvkoka (4 cm),  korpuss un fasādes durvis no finierēta ozolkoka (PLP16,5). Visas koka apdares virsmas pārklātas ar caurspīdīgu laku. Iekšējais mehānisms apavu turēšanai  izgatavots no baltas plastmasas. Augšējā blokā ir plaukts apavu kopšanas līdzekļiem, uzglabāšanas vieta aptuveni 10 apavu pāriem. Montāžā: vidējas sarežģītības pakāpe.

IZMĒRS: plaukta kopējais izmērs – garums 100, platums 28, augstums 100 cm; 34 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

“NewEst” ir neliela mēbeļu kolekcija, ieturēta vienotā dizainā. Meklētājā ierakstot “NewEst” – redzēsiet visas šīs kolekcijas mēbeles.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 34 kg
Dimensijas 28 × 100 × 100 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

Jums arī varētu patikt…