Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 2.39 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Minyard

105,00 ar PVN

Pie sienas stiprināms rakstāmgalds no inženierijas koka. 80x40x55 cm

Noliktavā 1 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Pie sienas stiprināms rakstāmgalds pelēkā krāsā. Racionāla, taisnstūrveida darbvirsma un plaukti, kuros ir vieta biroja piederumiem. Lielisks akcents nelielām telpām.

MATERIĀLS: korpuss un vertikālās starpsienas izgatavotas no pelēka melamīna pārklājuma saplākšņa, darba virsma izgatavota no dabīgas krāsas ozola saplākšņa. Komplektā ietilpst divi plastmasas spraudņi kabeļu izvadam; īpaši regulējamais sienas stiprinājums izgatavots no metāla. Precei ir pievienoti speciāli regulējami sienas kronšteini (metāla), taču sienas stiprinājuma dībeļi un skrūves komplektā neietilpst. Produkta montāža: vienkārša.

IZMĒRI: korpuss (pelēkā daļa) ir 22 cm  dziļa; darba virsmas izmērs W77/D38 cm. Korpusa augstums no darba virsmas ir 39 cm, zem darba virsmas brīva vieta 10 cm. Atstarpes platums starp vertikālajām sienām ir 7,5 cm. Rakstāmgalda kopējais izmērs: 80x40x55 cm, 14 kg.

 


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles?  Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli ir radījis dizainers  – liela daļa ir starptautiski pazīstami; tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un  materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 14 kg
Dimensijas 40 × 80 × 55 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…