Izpārdošana!
 NENOKAVĒ IESPĒJU! 
Ikmēneša maksājums no 4.61 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

MAGELLAN

205,00 ar PVN

Ozolkoka apģērbu statīvs. 41x41x180

Noliktavā 17 prece/-es

Plānotā piegāde 14. decembris 2023

Apraksts

Mūsdienīgs, Skandināvu stila stabils ozolkoka apģērbu statīvs ar diviem plauktiņiem.

MATERIĀLS: visi četri vertikālie balsti izgatavoti no ozola masīvkoka, augšējā savienojošā daļa no finierēta ozolkoka (MDF 16). Visas koka virsmas pārklātas ar caurspīdīgu laku. Pakaramā viducī iestrādāti divi metāla plaukti, krāsoti baltā krāsā (RAL9010). Viegli montējams.

IZMĒRI: apakšējais plaukts no grīdas atrodas 10 cm augstumā; kopējais izmērs – garums 41, platums 41, augstums 180 cm; 8 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 8 kg
Dimensijas 41 × 41 × 180 cm
Ražotājs

Materiāls

,

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…