Ikmēneša maksājums no 15.55 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

LUCA 160×70

692,00 ar PVN

Ozolkoka galds ar virsmā iestrādātu, atveramu mantu glabātavu un pelēkiem plauktiem zem virsmas. 160x70x75

Noliktavā 2 prece/-es

Plānotā piegāde 13. maijs 2024

Apraksts

Vācu arhitekta, pragmatiskā dizaina (mēbelēm jābūt praktiskām un daudzfunkcionālām) piekritēja Maikla Fingera izstrādātais galds “Luca”. To var izmantot gan kā ēdamgaldu, gan kā darba galdu. Virsmas viena pusē atlokās, zem tās atklājot uzglabāšanas nodalījumu, savukārt otrā pusē zem virsmas atrodas atvērti trīs uzglabāšanas nodalījumi pelēkā krāsā. Galda izteiksmīgās kājas to padarīs par spilgtu akcentu telpā, tai pat laikā ļaujot tam viegli iekļauties dažādu interjeru estētikā. Piemērots 4-6 sēdētājiem.

MATERIĀLS: PLP, MFC, ozola finieris, ozola masīvkoks. Augšējā virsma izgatavota no finierēta ozolkoka, galda korpuss – no pelēkas melamīna plātnes, kājas – ozola masīvkoks. Uzglabāšanas vietas augstums galda iekšpusē ir 8.4 cm. Galda korpusa apakšā ir izvads vadiem. Krāsa: dabīgs ozolkoks un pelēks.

IZMĒRS: galda kopējais izmērs – garums 160, platums 70, augstums 75 cm; 24 kg.
Sadaļā “PAPILDU INFORMĀCIJA” ➣ “DIMENSIJAS” ir norādīti iepakojuma izmēri, preci piegādājot.

 

LŪDZU PIEVĒRSIET UZMANĪBU:
virs “PIEVIENOT GROZAM” norādītā “PLĀNOTĀ PIEGĀDE” nozīmē preces izņemšanas laiku klātienē vai piegādi jūsmājās, ātrāk pasūtījumu nevar saņemt! Iepērkoties atlaižu akcijas laikā, lūdzu rēķinieties, ka norādītais piegādes laiks var nedaudz kavēties;
visi “Woodman” produkti nopērkami TIKAI e-veikalā; salonā apskatāmas DAŽAS mēbeles kā paraugi, kas ļauj izprast ražotāja izmantotos materiālus un mēbeļu kvalitāti;
pie preces redzot uzraktu: “NAV NOLIKTAVĀ”, pirms apmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums – no ražotāja precizēsim gaidīšanas laiku, kas var būt no pāris nedēļām līdz pāris mēnešiem.


Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem un mēbeļu funkcionalitāti. Katru mēbeli radījis dizainers – liela daļa starptautiski atzīti un, tieši dizaineri ir noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi kalpotu. Līdz ar to “Woodman” spēj vienā mēbelē izmantot gan augstvērtīgu dizainu, gan dažādus ozolkoka materiālus (masīvkoku, saplāksni, finieri, skaidu plati), kas pircējam rezultējas adekvātā cenā. “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā teju 20 gadus; šajā laikā klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%. Katram produktam ir FSC sertifikāts.

Papildu informācija

Svars 25 kg
Dimensijas 82 × 171 × 18 cm
Ražotājs

Materiāls

Jums arī varētu patikt…