Izpārdošana!
Ikmēneša maksājums no 9.01 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Lindenhof

401,00 ar PVN

Smalks, balts skandināvu dizaina galds ar ozola masīvkoka kājām. 120x60x84cm

Noliktavā 15 prece/-es

Plānotā piegāde 13. oktobris 2023

Apraksts

Smalks, vienkāršs un vienlaikus funkcionāls skandināvu dizaina darba galds.

MATERIĀLS: korpuss ir izgatavots no finierēta ozolkoka (MDF16) baltā krāsā, kāju rāmis – ozola saplāksnis, kājas – ozola masīvkoks, atvilktne no balta melamīna pārklājuma saplākšņa; pārvietojas pa metāla sliedēm. Visas ozola virsmas ir pārklātas ar caurspīdīgu laku. Viegli montējams.

IZMĒRI: kopējais augstums 84 cm, darba virsmas augstums 75,3 cm, starpība starp augšējo plauktu un darba virsmu ir 6,6 cm, atvilktnes iekšējie izmēri  P39,4xG35xA4,2 cm. Galda kppējais izmērs: 120x60x84 cm, 23 kg.

 


  Ar ko izceļas “Woodman” mēbeles? Ar augstas kvalitātes dizainu, kas izstrādāts atbilstoši stingriem standartiem, ar mēbeļu funkcionalitāti un ar ilgspēju lietošanā. Katru mēbeli radījis dizainers (liela daļa no tiem starptautiski pazīstami; tieši dizaineri noteikuši: no kādiem materiāliem viņu mēbeles ražojamas, lai tās ilgi un stabili kalpotu. Līdz ar to “Woodman” pieprot vienā mēbelē izmantot gan masīvkoku, gan saplāksni, gan finieri, gan skaidu plati, gan ādu, stiklu, metālu… “Woodman” ir Igaunijas lielākais dizaina mēbeļu ražotājs, kas strādā jau teju 20 gadus. Katram produktam ir FSC sertifikāts, kas apliecina: ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un materiāls ir izsekojams visos ražošanas procesos. 17 darba gados klientu pretenzijas – 0.3%, uzticamība piegādes kvalitātei – 98%.

Papildu informācija

Svars 23 kg
Dimensijas 60 × 120 × 84 cm
Ražotājs

Materiāls

Krāsa

,

Jums arī varētu patikt…