Ikmēneša maksājums no 31.12 €
Minimālā pirmā iemaksa 153.40 €

Laguuna 220

1.286,001.534,00 ar PVN

Paredzamais piegādes laiks 23. maija 2023
SKU: Nav pieejams , Birkas:

Apraksts

“Laguuna” par pircēju iecienītu dīvānu kļuvusi savu klasisko un vienkārši atturīgo formu dēļ. Piedevām dīvānam ir pilnībā noņemams audums no visa, arī rāmja. Tas nozīmē, ka regulāri saviem spēkiem varēsiet ne tikai tīrīt dīvānu, bet, pasūtot atsevišķi jaunu dīvāna pārvalku citas faktūras un krāsas audumā, mainīt savas telpas vizuālo skanējumu.

 

  • Rāmis: masīvkoks + formu veidojošajās vietās bez slodzes izmantots ozolkoka saplāksnis + pamatnē iestrādātas zigzagveida atsperes.
  • Pildījums: augstas elastības HR-poliuretāna putas vairākos slāņos + putnu spalvas +/vai fibro šķiedras.
  • Sēdēšanas komforts: mīksts.
  • Papildinformācija: padziļināta sēde! Noņemams pārvalks no visa dīvāna (arī rāmja), zem kura 100% kokvilnas apdare, kas ļauj dīvānu lietot arī pārvalku tīrīšanas laikā (Atcerieties: pēc mazgāšanas pārvalki vēl mitri jāuzvelk atpakaļ dīvāna korpusam un spilveniem, lai tie izžūtu pareizajā formā!). “Laguuna” dīvānam ir arī atsevišķi pasūtāmi pārvalki. Var pievienot galvasbalstu.
  • Izmērs: 220×105 cm.
  • Pamatizmēri: augstums 80 cm, dziļums 105 cm, sēdes augstums 42 cm, sēdes dziļums 62 cm, roku balsta platums 20 cm, roku balstu augstums 57 cm, kājas augstums 5 cm.
  • Garantija: 20 gadi karkasam, 5 gadi mīkstajai daļai!
  • Izgatavošanas termiņš: 10 – 12 nedēļas.

 

Dīvānam ir atsevišķi pasūtāmi pārvalki. Pēc laika vēlēsieties nomainīt apdares auduma krāsu un faktūru? Lūdzu! Var ievienot arī galvasbalstu. Sazinieties ar mums!


♦Krāsas tonis realitātē var atšķirties no fotogrāfijās redzamā (krāsu izvēles piemēri veidoti 3D konfigurācijās)! Ja toņa nianses Jums būtiskas, lūdzu, sazinieties ar mums, lai precizētu! Pasūtot salonā klātienē vai pat attālināti, audumu apdarei ir daudz plašākas iespējas. 

“Avelina” (1. kategorijas audums) – samts. “Lido” (1. kat.) – neitrāli raupjāks. “Chill Me” (1. kat.) – samtveidīgs; mitrumizturīgs, viegli tīrāms, draudzīgs dzīvniekiem. “Eros“ (2. kat.) – samtveidīgs. Piano” (2. kat.) – samts, mitrumizturīgs, viegli tīrāms. “Milton New” (2. kat.) – samts ar neuzkrītošu spīduma efektu, kas no dīvāna atstaros gaismu, vizuāli to padarot gaisīgāku; mitrumizturīgs, viegli tīrāms, draudzīgs dzīvniekiem. “Torre” (2. kat.) – samts, mitrumizturīgs, viegli tīrāms, draudzīgs dzīvniekiem. “Dazza” (2. kat.) – linveidīgs; mitrumizturīgs, viegli tīrāms.

Papildu informācija

Apdares audums

ChillMe 2, Avelina 9852, Avelina 9884, Piano 25, MiltonNew 3, MiltonNew 4, MiltonNew 14, MiltonNew 18, MiltonNew 19, ChillMe 14, Mistic 395, Dazza, Lido 90, Mistic 602, Lido 99

Ražotājs

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.